Interaktivní hřiště
Najdete ho přímo u penzionu a je určeno pro malé i velké.
O mnohém již vypovídá jeho samotný název "Barevný svět". Využity byly všechny potenciály okolního terénu, které se nabízely: potůčky, terénní vlny, valy, bunkr i vodní nádrž. V bezprostřední blízkosti penzionu vede i naučná stezka, která vás zavede do míst s nádhernými výhledy.
hriste_01 hriste_02 hriste_03
Animační programy
Zábava nejen pro děti, aktivní dovolená a teambuilding.

Úzce spolupracujeme s Fun Kraličák, se kterým pro vás připravíme nespočet adrenalinových aktivit a animačních programů, jako jsou například discgolf, lanové centrum, mountainboard, segway a řada dalších v kterémkoliv ročním období. Animační programy jsou šité přímo na míru poznání nových lidí a zážitků, pro teambuilding vaší společnosti.

aadsc1027 adsc9882a adsc0416
Koupání a rybolov - OMLOUVÁME SE, MOMENTÁLNĚ RYBOLOV NEPROVOZUJEME
Ulovte si svou vlastní rybu na nedalekém rybníku.

Lehkou procházkou po vrstevnici se můžete vydat k nedalekému rybníku, který se jmenuje Úžas. Za své jméno vděčí jedné místní šenkýřce. Místní totiž přírodu milují! Není příliš mnoho míst, kde můžete dětem ukázat přírodní rybník, ve kterém se mohou vykoupat. Starší ročníky se mohou nostalgicky zasnít s nohama ve vodě a větrem ve vlasech.

aaDSC_9736 aDSC_1995 aaDSC_9874
Vyjížďky na koních - OMLOUVÁME SE, MOMENTÁLNĚ TUTO AKTIVITU NEPROVOZUJEME
Atmosféra jako z westernu. Tedy kraličáckého – s bunkry na horizontu.

Toužíte-li zažít pohled na přírodu v okolí našeho penzionu ze sedla koně, nic vám nebrání. Naberte odvahu a dopřejte si zážitek, který stojí za to. Okruh vyjížděk je veden kolem místního areálu Kraličák. Vyjížďka trvá přibližně jednu hodinu a během této doby se projede trasa v délce asi 5 km.

aDSC_8211aaaa aDSC_0216 aDSC_2384
Turistika, nordic walking či horská kola
Ať už se vydáte jakýmkoliv směrem, budete nadšeni okolní přírodou.

Kopce, louky i údolí v okolí našeho penzionu jsou protkány desítkami kilometrů turistických stezek a cyklistických cest. Zimní běžkařské trasy jsou pro období bez sněhu upravovány a udržovány pro vyznavače mtb, nordic walkingu i pro pěší turisty. Najdete zde okruhy různých délek a obtížností.

aDSC_0633 aDSC_0522 aDSC_0969
Lyžařský areál
To je vlajková loď veškerých aktivit v okolí penzionu.

Útulné zimní středisko s deseti sjezdovkami, moderním zasněžovacím systémem, bezdotykovým odbavovacím systémem a jednotnou permanentkou na všechny vleky. V rámci areálu najdete vše, co je potřeba pro pohodlný a rozmanitý zimní pobyt na horách: půjčovnu, servis, školku i školu, snowtubing, snowpark, aprés ski, terasu ke slunění, běžecké trasy  i test centrum lyží.

lyze_01 lyze_02 lyze_03
GDPR

Informace o zpracování osobních údajů

Copyright

Penzion Kraličák © 2021

Ozvěte se nám

rezervace@mujkralicak.cz
+420 603 476 894
(pouze v době PO-PÁ 9:00-16:00hod)
Hynčice pod Sušinou č.p.123
788 32 Staré Město
GPS 50.165345, 16.891054Navštivte takéVyvinuto a provozováno s WhiteWolf